חתונת חורף | חתונה בחורף - כל המידע, הטיפים והעצות || התנך למתחתנים

חתונת חורף | כל מה שכדאי וצריך לדעת!

מאמרים, עצות וטיפים, ארגון והכנות לחתונה | 10 באוגוסט 2021 | זמן קריאה: 3 דקות

אז למה לעשות חתונת חורף בעצם? רוב הזוגות בארץ מעדיפים להתחתן בקיץ. תכלס, ברור למה. מזג אוויר טוב, אווירה קלילה יותר, הקהל נוטה להשאר עד מאוחר, יום ההתארגנות יותר נחמד ויש יותר מקומות בהם אפשר להצטלם וכמובן אפשרות להתחתן בטבע. אז למה בכל זאת כדאי לחשוב על חתונת חורף? כל הסיבות בפוסט הזה.

מזג האוויר
ההבדל המהותי בין חתונת קיץ לחורף הוא כמובן מזג האוויר. אך גם למזג האוויר הקודר יש את היתרונות שלו שמתבטאים בעיקר בצילומים. רוב הצלמים מסכימים שצילומים בחורף מאפשרים משחק גדול יותר בגלל התאורה הטבעית הרכה שהעננים מייצרים. כמו כן, החורף מאפשר לשנות את מקומות הצילום הקבועים וללכת לכיוונים וולוקיישנים שלא הולכים אליהם בדרך כלל. לדוגמא צילומים בחנות צעצועים או פאב או מועדון סנוקר. כמו כן, כיוון שמחשיך מוקדם, הזוג יכול “לזכות” בצילומי חוץ על רקע השקיעה, מה שלא מתאפשר בקיץ. אגב, עוד פלוס קטן (אם כי יש שיאמרו חשוב!) בנוגע למזג האוויר בחורף, הוא שמזיעים הרבה פחות כך שהאיפור בטוח. 

חתונת חורף | כל מה שצריך לדעת!

חתונת חורף – מזיעים הרבה פחות כך שהאיפור… בטוח!

אוכל
בחורף אפשר לגוון את התפריט שבאולם ולבחור מנות שמתאימות למזג האוויר. זה יכול להיות עמדת מרקים בקבלת הפנים, סנגריה בבר, תבשיל קדרה ופלחי תירס חם במנת הביניים ואולי אפילו איזה קרמבו או סחלב בין הקינוחים. גיוון זה תמיד נחמד וכאשר אנחנו מוזמנים לכל כך הרבה חתונות בשנה, זה יכול להיות אפילו שינוי מרענן.

עיצוב ומתנות לאורחים
דווקא מזג האוויר האפרורי, מאפשר לאקססוריז ועיצוב צבעוניים לתפוס לנו את העין ולתת ייחודיות לחתונה שלכם. כמו כן אפשר ורצוי להשתמש בפרחים יפיפיים שגדלים רק בחורף. גם בנושא מתנות לאורחים יש לחתונת חורף מה להציע: צעיפים, כפפות או מטריות ממותגות שיחולקו בקבלת הפנים ואפשר גם לשכור בובות או בלונים לרחבה בצורת איש שלג כדי להוסיף לאווירה החורפית.

טיפ ספקים:
החלטתם על חתונת חורף? נפלא! אך אל תתעקשו לקיים את החופה בחוץ. קר והגשם עלול לרדת תוך כדי. האורחים רק יתמרמרו עליכם.

זהו, עד כאן להפעם 
חושבים שהפוסט הזה חשוב/מועיל?
ספרו לנו מה אתם חושבים בתגובות ושתפו אותו עם מאורסים נוספים בלחיצה על כפתור השיתוף

ואל תשכחו להצטרף לקבוצת הפייסבוק של התנך למתחתנים כדי להתייעץ עם מאורסים נוספים בדרך לחופה!