ארכיון ארגון והכנות לחתונה - התנך למתחתנים • פורטל מידע וטיפים למאורסים לפני חתונה
21 ביולי 2021

סיכום והסכמים מול ספקים

אתם מכתתים רגליים בין אולמות וגנים, ומדברים ונפגשים עם עשרות אנשי מקצוע לקראת החתונה כדי לסגור ספקים לאירוע מושלם! כולם מבטיחים לכם הרים וגבעות ומוסיפים צ'ופר פה והטבה שם ולעיתים קורה, שדברים נשכחים או מתפקששים ולא יוצאים לפועל כפי שהובטח ובסופו של דבר הספק מתנער מההבטחה וממציא תירוצים. בפוסט זה נלמד איך לוודא כי כל מה שהובטח לכם בעל פה, יהיה כתוב בהסכם עליו אתם חותמים.
2 באוגוסט 2021

איך בונים תקציב לחתונה

לפני שמתחילים בהכנות, בתכנונים ובפגישות, חשוב להכין תקציב מוגדר מראש לכל האירוע כדי שלא תתחילו את החיים עם חור גדול בכיס. מה רף התקציב שמתאים לכם? תלוי בכמות האורחים שלכם. בפוסט זה נלמד איך לסגור את החתונה בלי חור בכיס!
9 באוגוסט 2021

כל סוגי טקסי החופה | המדריך המלא

הרוטינה פשוטה: הזוג נכנס, הרב מברך, החתן לכלה שם טבעת, שותים קצת יין, לובשים טלית, 7 ברכות, שוברים את הכוס ואודרוב... קולולושים והאורחים המוזמנים נעים לחופה! בפוסט הזה נעמוד על סוגי החופות ולא פחות חשוב על סוגי הרבנים בהם תתקלו.
10 באוגוסט 2021

חתונת חורף | כל מה שצריך לדעת!

רוב הזוגות בארץ מעדיפים להתחתן בקיץ. תכלס, ברור למה. מזג אוויר טוב, אווירה קלילה יותר, הקהל נוטה להשאר עד מאוחר, יום ההתארגנות יותר נחמד ויש יותר מקומות בהם אפשר להצטלם וכמובן אפשרות להתחתן בטבע. אז למה בכל זאת כדאי לחשוב על חתונת חורף? כל הסיבות בפוסט הזה.